DOWNLOADEN

Programma i&i conferentie

Het schema met locaties, tijden en workshops is ook te downloaden als pdf.

DOWNLOADEN

Alle activiteiten starten op het hele uur en duren maximaal 45 minuten.

11:00u

  • In de wolken op onze school-cloud

    Verzorgd door: Herman Rigter
    Locatie: Zaal 2

  • Met iPad op Pad

    Verzorgd door: Tineke Bröcheler
    Locatie: Zaal 1

  • Gamend De Wereld Redden / De potentie van educatieve games

    Verzorgd door: Sanne Lusink & Ludo Hekman
    Locatie: Zaal 3

  • Masterclass: Kleppen dicht

    Verzorgd door: Michel van Ast
    Locatie: Practicum
    Dubbele sessie: Deel 1) 11:00-11:45 Deel 2) 12:00-12:45

  • Voorbereiding op 3D printen & 3D printen aan de slag

    Verzorgd door: Eelco Dijkstra met studenten
    Locatie: Fablab
    Dubbele sessie: Deel 1) 11:00-11:45 Deel 2) 12:00-12:45

  • Maak je eigen apps

    Verzorgd door:  Serge de Beer
    Locatie: Tablab

  • Ouders als partner in het onderwijs

    Verzorgd door: Bart van Luik (it’s Learning)
    Locatie: Marktzaal 1

  • Heeft u een veilig en grenzeloos netwerk?

    Verzorgd door: Hendrik Visser (Xantes ICT)
    Locatie: Marktzaal 2

  • Aanschuifsessie: Beleef een Digital Playground mini aanschuif iPad Docententraining

    Verzorgd door: Wiebe Albers (Digital playground)
    Locatie: Markt

  • Projecten ICA HAN – met uitleg, demo en kijksessies

    Verzorgd door: Paul Bergervoet & studenten
    Locatie: Fablounge
    Dubbele sessie: Deel 1) 11:00-11:45 Deel 2) 12:00-12:45

Bekijk de uitgebreide beschrijvingen van deze workshops en presentaties (11:00 – 11:45).

12:00u

  • “Informatica 2.0, hoe ver zijn we nu?”

    Verzorgd door: Eelco Dijkstra & René Franquinet
    Locatie: Zaal 1

  • SOMToday – Dé uitkomst in e-learning

    Verzorgd door: Maaike Goemaat (Simac Onderwijs)
    Locatie: Marktzaal 1

  • Windows in de klas, verrijk je les

    Verzorgd door: Marije Oude Hergelink
    Locatie: Tablab

  • [Vervolg] Masterclass: Kleppen dicht

    Verzorgd door: Michel van Ast
    Locatie: Practicum
    Dubbele sessie: Deel 1) 11:00-11:45 Deel 2) 12:00-12:45

  • [Vervolg] Projecten ICA HAN – met uitleg, demo en kijksessies

    Verzorgd door: Paul Bergervoet & studenten
    Locatie: Fablounge
    Dubbele sessie: Deel 1) 11:00-11:45 Deel 2) 12:00-12:45

  • [Vervolg] Voorbereiding op 3D printen & 3D printen aan de slag

    Verzorgd door: Eelco Dijkstra met studenten
    Locatie: Fablab
    Dubbele sessie: Deel 1) 11:00-11:45 Deel 2) 12:00-12:45

  • Informatietechnologie in de vmbo Theoretische Leerweg (ITTL)

    verzorgd door: Carla van den Brandt
    Locatie: Zaal 3

  • IT Academy en ICT bekwaamheid

    Verzorgd door: Dolf Gagestein
    Locatie: Zaal 2

  • Windows 8, office 365 en BYOD hoe gaat dit samen in de school?

    Verzorgd door: Eduard Beck (Switch)
    Locatie: Marktzaal 2

  • Aanschuifsessie: Heeft u een veilig en grenzeloos netwerk?

    Verzorgd door: Hendrik Visser – Xantes ICT
    Locatie: Markt

Bekijk de uitgebreide beschrijvingen van deze workshops en presentaties (12:00 – 12:45).

14:00u

  • Keynote: IXPERIUM – Change lab voor beter onderwijs met ICT

    Een innovatieve samenwerking tussen lerarenopleiding, werkveld en onderzoek voor onderwijs dat recht doet aan verschillen tussen leerlingen.

    Verzorgd door: Marijke Kral
    Locatie: iXPERIUM in de pabo HAN-campus

Bekijk de uitgebreide beschrijvingen van deze keynote (14:00 – 14:45).

15:00u

  • Masterclass: Digiborden. Leuk, maar wat kan ik er nu echt mee?

    Verzorgd door: Hub Kusters
    Locatie: Zaal 1
    Dubbele sessie: Deel 1) 15:00-15:45 Deel 2) 16:00-16:45

  • Digitale Wiskunde Omgeving, de toekomst nabij

    Verzorgd door: Mieke Abels
    Locatie: Practicum

  • Stercollecties van VO-content: Open Digitaal Leermateriaal

    Verzorgd door: Herman Rigter
    Locatie: Zaal 3

  • App het met bloom(en) (in TabLab)

    Verzorgd door: Dico Krommenhoek
    Locatie: Tablab

  • Windows app ontwikkelingen en meer!

    Verzorgd door: Brian Hewitt
    Locatie: Zaal 2

  • Aanschuifsessie: Uitdagingen in Draadloos Onderwijs

    Verzorgd door: Martijn Wentzel (Wentzo Wireless)
    Locatie: Markt

  • Android-games programmeren in Java

    Verzorgd door: Paul Bergervoet
    Locatie: Fablounge

  • Masterclass: Werken met machines in het FabLab

    Verzorgd door: Sergio Canestrelli
    Locatie: Fablab
    Dubbele sessie: Deel 1) 15:00-15:45 Deel 2) 16:00-16:45

  • Programmeren: Apps, PHP5 & MySQL en VB.net

    Verzorgd door: Adriaan Gijssen & Rien den Besten (Instruct)
    Locatie: Marktzaal 2

  • Beleef zelf de Online Lessenserie Mediawijsheid

    Verzorgd door: Wiebe Albers (Digital Playground
    Locatie: Marktzaal 1

Bekijk de uitgebreide beschrijvingen van deze workshops en presentaties (15:00 – 15:45).

16:00u

  • Het Internet der Dingen

    Verzorgd door: Serge de Beer
    Locatie: Practicum

  • Mi&i

    Verzorgd door: Ramon Moorlag & Marijke van der Brugge
    Locatie: Zaal 2

  • Werken met Androids in de klas

    Verzorgd door: Karin Winters & Henk Heurter
    Locatie: Tablab

  • [Vervolg] Masterclass: Digiborden. Leuk, maar wat kan ik er nu echt mee?

    Verzorgd door: Hub Kusters
    Locatie: Zaal 1
    Dubbele sessie: Deel 1) 15:00-15:45 Deel 2) 16:00-16:45

  • Schooltas, samen leren en opnieuw uitvinden

    Verzorgd door:  Martijn Luijks (ThiemeMeulenhoff)
    Locatie: Marktzaal 1

  • [Vervolg] Masterclass: Werken met machines in het FabLab

    Verzorgd door: Sergio Canestrelli
    Locatie: Fablab
    Dubbele sessie: Deel 1) 15:00-15:45 Deel 2) 16:00-16:45

  • Mediarijk leren en lesgeven met LES 2.0

    Verzorgd door:  Sanne Lusink
    Locatie: Zaal 3

  • Werken met Androids in de klas

    Verzorgd door: Karin Winter & Henk Heurter
    Locatie: Tablab

  • Inverted Classroom: een casestudy

    Verzorgd door: Lars Tijsma
    Locatie: Fablounge

Bekijk de uitgebreide beschrijvingen van deze workshops en presentaties (16:00 – 16:45).

17:00

  • Keynote: REVOLUTIE!

    Waarom informatiespecialisten het onderwijs in 2013 op de kop gaan zetten (en twee keer zoveel gaan verdienen)

    Locatie: Aula

Bekijk de uitgebreide beschrijvingen van deze keynote (17:00 – 17:45).

18:00 – 21:00

  • Diner pensant

    Met Edzo Botjes en Robert van Hoesel

    Locatie: Restaurant

Bekijk de uitgebreide beschrijving van deze activiteit (18:00 – 21:00).